• Działania w naszej bibliotece

• 10.11.2022

Pasowanie na czytelnika

10 listopada 2022 r. w naszej bibliotece było magicznie! Najmłodsi uczniowie naszej szkoły w baśniowym klimacie zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pierwszaki miały niełatwe zadanie, wspólnie p. bibliotekarką udali się do krainy bajek, aby zdjąć zaklęcie, uczestnicząc w przygotowanej grze Escape Room. Zagadki do rozwiązania i zadania wcale nie były łatwe! Na szczęście, klasy 1A i 1B poradziły sobie z nimi wręcz śpiewająco! Uczniowie poznali także zasady korzystania z Biblioteki Szkolnej i złożyły uroczystą przysięgę! Od tej chwili uczniowie klasy 1A i 1B są pełnoprawnymi czytelnikami Na pamiątkę tego wydarzenia, każde dziecko otrzymało książkę oraz opaskę do samodzielnego pokolorowania, a następnie wypożyczyło swoje pierwsze egzemplarze.